دکتر مهدیه اسدی مقدم متولد سال 57 در شهر اهواز کودکی خود را تا 9 سالگی در جنوب ایران گذراند روزهایی که برایش یادآور جنگ و خاطرات آن است. تا 17 سالگی تحصیلات  قرآنی خود را به صورت مقدماتی الحان و اصوات و نغمات تا داوری بین المللی رساند  و با مدرک دیپلو ریاضی فیزیک در سال 77 دبیر ریاضی دبیرستان شد هوش و ذکاوت و قدرت مدیریت خیلی زود از او معلم و مدیری قاطع و خلاق ساخت و در کنار شاگردانش که چندان هم بزرگتر از او نبودند به تدریس و همزمان تحصیل پرداخت .

سال 92 و 95 توانست به ترتیب موفق به کسب و دکترای روانشناسی بالینی و سپس دکترای علوم قرآن و حدیث شود که البته دومی حاصل سالها تلاش و کوشش و تلمذ در حوزه دین از 17 سالگی تا 30 بود سالهایی که به عنوان استاد حوزه و دانشگاه به خوبی شهره دانشجویان خلاقی بود که با طرح سوال های خود در حوزه علم و دین او را می آموزند و او چون همیشه با علم و تدبیر و مطالعه فراوان پیروز میدان بود .

 

علاقه فراوان او به پرورش نسل جوان باعث شد تا پس از سالها خدمت و تلاش در اموزش و پرورش مناطق گوناگون تهران از جمله منطقه 1 و 3 و دانشگاه هایی همون شهید بهشتی – فنی مهندسی تهران و آزاد تهران مرکز و …. تصمیم به تاسیس موسسه ویژه جوانان بگیرد.

او موفق شد در سال 95 موسسه علمی –فرهنگی –تحقیقاتی و نیکوکاری امیدان حضور جوان را تاسیس نماید.

عمده فعالیت های ایشان در زمینه مشاوره انتخاب-ازدواج- و روابط است که در حوزه خانواده و اجتماع می باشد.

او با توجه به فعالیت های متعدد در حوزه کسب و کار و سابقه مدیریت عالی در زمینه هدایت تحصیلی و هدایت شغلی سر آمد است و یکی از مباحث مطرح در امیدان حضور جوان بحث مشاوره کسب و کار به نوجوانان و جوانان علاقمند می باشد.

خانم دکتر اسدی مقدم دارای مدرک بین المللی بیوتیشن و استیسین زیبایی از فرانسه و آمریکا می باشند در زمینه مشاوره روانشناسی زیبایی صورت و فرم بدن و سلامت جسم و روح به بسیاری از پزشکان و کلینیک های معتبر زیبایی تهران مشاوره داده و راهنمایی های بسیار مفیدی د راین زمینه دارند.

در روانشناسی هم ایشان با توجه به رویکرد درمانی عمیق خود در زمینه مباحث spricual و بعد معنوی مغز انسان طالب ارائه نظری ای روانشناسی همچون جفری یانگ –پرفسور یونگ –فرانک ادلر و …. می باشند توجه خاصی به مباحث اجتماعی و انسان شناسانه دارند که مورد استقبال مراجعین ایشان است .

با توجه به مدرک زیبایی شناسی و دکترای طب سوزنی و سنتی ایشان درمانهای خاصی در زمینه مدیتیشن –پاکسازی بدن و باز کردن چاکراه های افراد جهت به آرامش رسیدن. ایشان جوابدهی بهتر و بیشتری در زمینه درمانهای جسم و روح دارند.

جمله ای که تمامی مراجعین ایشان به اتفاق از همراهی و نشست با ایشان می گویند مهربانی ،آرامش ، ایثار و صداقت ایشان در مقابل مراجعین است که سبب می شود رضایت کافی داشته و رشد ایشان و مجموعه امیدان حضور جوان را در بر داشته باشد